הסרת קעקוע

אנשים שעשו קעקוע בעברם מבקשים להסירו מסיבות שונות. הסיבות הן אישיות, רומנטיות, חברתיות ועוד. לעיתים, הקעקוע נעשה בגיל צעיר ועתה אינו מתאים בשלב זה של החיים, אנשים משנים כיוון בחיים ורוצים להוריד קעקוע ועוד. קעקוע הוא תהליך שבו מחדירים דיו לרקמה שמתחת לעור על פי ציור שמוזמן על ידי הלקוח, וככל שהוא מורכב יותר כן יותר קשה להסירו. קעקועים רבים מגיעים עם צבעים שונים ויש להסיר כל צבע עם גל לייזר בעוצמה שונה. יש כאלו שניתנים להסרה בקלות ואחרים שצריך להשקיע מאמץ רב בהסרתם.

טכנולוגיה מתקדמת

יש מספר דרכים להסרת קעקועים ואנו בקליניקת טופ לייזר משתמשים בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר. המכשיר המודרני הנ"ל עולה כחצי מיליון שקלים, והייחוד שלו הוא בכך, שניתן להסיר באמצעותו כל סוג של קעקוע ללא צלקת או נזקים. היכולת של המכשיר לעבוד באורכי גל שונים, מאפשרת עבודה מדויקת במקומות רגישים, ומצליחה להגיע לעומק הכרחי על מנת לטפל בקעקוע באופן ייחודי. מכשיר זה הינו מהדור החדש והמתקדם ביותר, ומכשירים אחרים ישנים יותר אינם מצליחים לבצע את העבודה.

שיטות שונות להסרת קעקועים

יש שיטות שונות להורדת קעקועים. יש התערבות כירורגית שאינה מומלצת, או באמצעות שיוף שאינו יעיל. אנו נותנים מענה לקהל גדול של אנשים אשר לא הצליחו להוריד קעקועים מגופם, או שחששו להיכנס לתהליך בגלל שהוא אינו היה בטוח לחלוטין. כל לקוח שלנו יכול לקבל מחיר סופי לביצוע העבודה, והוא יכול לתקצב את הטיפול בצורה המתאימה לו. כך, יש לו שקט נפשי בכל מה שנוגע לעלות הטיפול. הסרת קעקוע בצורה מושלמת עם מחיר ידוע מראש הוא דיל מעולה.

​אנו מבצעים את הסרת הקעקוע בשיטה מודרנית ועל ידי מומחים. ניתן לקבל אצלנו מידע מקיף על כל התחום ומומחים מטעמנו ישיבו על כל השאלות בסבלנות ובצורה מפורטת. אנו פועלים בקליניקה שלנו בסביבה סטרילית, ולרוב, יש צורך בסדרת טיפולים שיובילו להסרת הקעקוע בשלמותו. לקעקועים מסוימים יידרשו בין 3 ל 7 טיפולים, ולאחרים, מורכבים יותר יידרשו מספר טיפולים רב יותר. כל לקוח יקבל את מלוא תשומת הלב וכל הסרת קעקוע תבוצע בצורה מושלמת.