הסרת קעקועים ללא כאבים

אנשים רבים מכירים את הסיטואציה הבאה: בכל פעם שהם עומדים מול המראה וסוקרים את עצמם, הם נתקלים בסוג של "אנדרטת זיכרון" אשר אינה נסבלת עבורם – האנדרטה מגיעה בדמותו של קעקוע או מספר קעקועים בולטים בגדלים כאלו או אחרים, שאולי היו אהובים עליהם פעם – אך כיום, הם מיותרים עבורם, לא מתאימים לאורח חייהם, ובמקרים קיצוניים הם אף מהווים עבורם כמקור לבושה – בעיקר כאשר הם ממוקמים באזורים שקשה להסתיר.

​המזל של אותם אנשים, הוא שברגע שאם הם רק יבחרו בכך, הם יכולים להיפרד מהקעקוע או הקעקועים הישנים לצמיתות. כיום, ישנן מגוון דרכים המבוססות על טכנולוגיות מתקדמות, אשר ייעודן הסרת קעקועים לצמיתות וזאת בתהליך קצר יחסית ובמקרים רבים נטול כל כאבים. כמובן, שבכדי ליהנות מהליך הסרת קעקועים מהיר וללא כאב, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את הדרך והטכנולוגיה בקפידה.

איך יוצרים קעקוע?

בכדי להבין כיצד מתבצעת הסרת קעקועים חשוב תחילה לדעת איך הם בכלל נוצרים – בכדי ליצור קעקועים המקעקע מחדיר מחט אל שכבת העור התחתונה. המחט המוחדר מזריק נקודות של צבע וכך בעצם מורכב בסופו של התהליך הקעקוע הסופי. מכיוון שהמחט החדירה את הצבע לשכבה התחתונה של העור הוא נשאר עליו לצמיתות, אלא אם כן מתבצעת פעולה ייעודית אשר מטרתה להסירו. עד לפני שנים לא רבות, לא הייתה כמעט אפשרות להסרת קעקועים וגם האפשרויות אשר היו אופציונאליות היו כרוכות בכאב רב ובסופן המטופל היה נשאר עם צלקות לא אסטטיות שבמקרים רבים גרמו לו להתגעגע לקיומם של הקעקועים. כיום, הטכנולוגיה התפתחה בצורה משמעותית בתחום ובאמצעות שיטה המבוססת על מכשיר הלייזר באמצעותה ניתן להסיר את הקעקועים בתהליך שהוא גם מהיר, גם יעיל וגם אינו כרוך בכאב.

שיטות שונות להסרת קעקועים

כל מי שיגלה התעניינות בנושא של הסרת קעקועים, יגלה שישנן כיום שיטות שונות אשר יעודן השגת אותה המטרה. כיום, השיטה הנחשבת לפופולרית ביותר הינה כאמור, הסרת הקעקוע באמצעות מכשיר הלייזר. אך לצד שיטה זאת, ניתן גם למצוא שיטות נוספות כגון: הסרה כירורגית של הקעקועים – הליך זה מתבצע על ידי כירורג על ידי אחת משתי דרכים – שיוף הקעקוע או הסרתו באמצעות ניתוח. חשוב לציין, שמאז שפותחה שיטת הלייזר הביקוש לשיטות האחרות הלך וירד, מכיוון שבניגוד לשיטת הטיפול של הסרת קעקועים בלייזר, השיטות האחרות כרוכות בהליך פולשני אשר טומן בחובו כאב פיזי ומצריך זמן החלמה.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר