הסרת נקודות חן

לכל אדם יש נגעי עור שונים כמו יבלות או נקודות חן וכו'. יש אנשים שזה מפריע להם אסתטית ויש אנשים שזה גורם להם לאי נוחות, בשעה שהם מניחים בגד או מתגלחים וכו'. ובכן כיום יש לכך פתרון פשוט ויעיל המכונה טיפול הסרת נקודות חן בלייזר.

רוב נגעי העור מאובחנים על ידי מומחה עור, ויש לפנות אליו בכל שלב, באם הם מדממים או שהם גדלים מהר ומשנים צורה וצבע. על מנת לאבחן את הנגעים משתמשים במכשיר שנקרא דרמוסקופ הוא מורכב ממנורת לד וזכוכית מגדלת שמאפשרים דיוק יסודי ביותר באבחון של הנגע. במידה וצריך לכרות את הנגע, ניתן לעשות זאת בכמה דרכים ואחת הדרכים היא לבצע הורדת נקודות חן בלייזר: מאלחשים את המקום בהרדמה מקומית, וכורתים את הנגע. התפרים הם פנימיים ומתכלים לבד, ולא צריך להסיר אותם.

 

כיצד מסירים נקודות חן?

 

יש מספר שיטות לבצע הורדת נקודות חן או נגעים בעור ואחת השיטות המקובלות היום היא הסרת נקודות חן בלייזר. הפעולה היא למעשה צריבה של הנגע באמצעות לייזר. הנזק שנגרם לרקמה של הנגע מופק מאור או חשמל והצריבה חמה. יתרונו של הלייזר בטיפול של הסרת שומות בלייזר להבדיל משיטה אחרת היא שטיפול זה לרוב אינו משאיר צלקת על העור. חשוב לציין שטיפול לייזר בעיקר מתאים לנגעים ונקודות חן שפירים, ניתן להסיר מכל מיני מקומות בגוף באמצעות לייזר כל עוד לא מדובר בנגע בסרטני, וכל עוד הנגע לא בולט מדי, אך לרוב ממליצים לעשות שימוש בלייזר כשמדובר בנקודה שהיא על אזור הפנים, כיוון שזה לא משאיר צלקות.

האם נשארת צלקת לאחר הטיפול?

 

הרבה מטופלים שעברו הורדת נקודות חן באמצעות לייזר טוענים שאין צלקת שהופיעה לאחר מכן. לכן אפשר למצוא אודות הטיפול של הסרת נקודות חן בפנים המלצות רבות. חשוב לדעת שתמיד יכולה להיות צלקת, ולעיתים גם באמצעות לייזר נשארת צלקת שלרוב נעלמת עם הזמן.

 

כמה זמן לוקח ההליך והאם זה כואב?

 

הליך הסרת נקודות חן בלייזר הוא יחסית מאוד קצר. לאחר האלחוש וההרדמה המקומית המטפל יצרוב את הנקודה בעזרת לייזר שמחממת את נקודת חן, החימום יסיר ויעלים את הנקודה לחלוטין. במצבים שהנגע בולט מאוד לא תהייה אפשרות של הסרה בלייזר, הסרה באמצעות לייזר מתאימה בעיקר למצבים בהם אנשים רוצים לבצע הסרת נקודות חן בלייזר באזור הפנים או כשמדובר בנגעים שטוחים.

 

החלמה לאחר טיפול לייזר

 

ההחלמה מהטיפול היא יחסית מהירה, ואפשר לחזור על הפעולה הזו שוב במידת הצורך. מומלץ להימנע מחשיפה יתרה לשמש לפחות  ל- 14 יום. הצלקות יתבהרו במהלך הזמן ולא יישאר להן זכר. בדרך כלל אין תופעות לוואי ואם כן הן יכולות להיות קשורות לחומר הרדמה שעשוי לגרום לאדמומיות או לכוויה קלה, אך מדובר בתופעה מזערית ולא מדאיגה שחולפת מהר. שיטת הסרת שומות בלייזר נחשבת לשיטה מאוד אמינה ובטיחותית, קל מאוד לבצע אותה כל עוד מדובר בידיים מיומנות של רופא מוסמך ומקצועי.

 

הורדת נקודות חן בלייזר בקליניקת טופ לייזר היא הדרך הנוחה והמהירה ביותר!

לייעוץ חינם אודות הסרת נקודות חן בלייזר השאירו פרטים בטופס צור קשר בתחתית העמוד.

טופ לייזר 1-700-700-516

כל הזכויות שייכות לטופ לייזר 2020

:באישור