העלמת נימים

אחת הבעיות האסתטיות הנפוצות ביותר ממנה סובלים אנשים רבים, ובעיקר אוכלוסיית הנשים, הינה בעיה של ורידים בולטים ברגליים. מדובר במראה לא סימפטי בכלל - ורידים בגוונים אדומים וכחולים מכסים את הרגליים לאורכן ולרוחבן ויוצרים רושם של רגל זקנה וחסרת חיות.

סיבות להופעת הנימים

 

תופעת הורידים הבולטים מכונה אי ספיקה ורידית. למעשה, הורידים ברגליים בולטים כתוצאה מקלקול המסתמים של הורידים - הדם נעצר בתוך הוריד או זורם לכיוון הרגליים במקום לזרום לכיוון הלב וכך יוצר התרחבות בלתי נמנעת של הוריד. אי ספיקה ורידית מובילה להיווצרות של דליות ברגליים, אותן ניתן לזהות לפי הופעה של ורידים מורחבים, מעוותים, לרוב בצבע כחול כהה המופיעים בקרבת או מעל פני שטח העור של הרגל.

 

קיימות מגוון סיבות להיווצרות של אי ספיקה ורדית ברגליים - הריון, תהליכי השמנה, נטיות גנטיות ועוד. לרוע המזל, הורידים הבולטים ברגליים אינם נעלמים מעצמם ועם השנים התופעה רק מחמירה - נוצרים יותר ויותר ורידים בולטים המתפשטים באזור הרגליים. הוורידים הבולטים אינם מחזה נעים לעין המתבוננת ולכן, אלה שסובלים מהתופעה ממעטים לחשוף את רגליהם.

 

כיצד הטיפול עובד?

 

הטיפול להעלמת נימים מתבצעת ע"י לייזר באורך גל של 1064 ננומטר ומתאים לגברים ונשים כאחד.

 

זהו טיפול קצר וממוקד , שאינו פולשני (ללא הזרקות, FOTONA ND:YAG ללא החדרת חומרים לגוף ) ואחריו חוזרים מיידית לשגרה היומיומית.

 

בטיפול פוגעת קרן הלייזר בנים והורסת אותו. הרוב המכריע של המטופלים מגיעים ל-80%-90% הצלחה בטיפול אחד או שניים. יחד עם זאת, לגוף של כל אדם יש לוח זמנים משלו למהירות שבה רקמת כלי הדם תיספג ותביא להעלמת הנימים. ישנם אנשים שמייצרים וורידים והם ייצרו יותר וורידים, לכן ההמלצה היא לבצע פעם בשנה את הטיפול כדי לטפל נכון בכל ווריד חדש שהתפתח.

 

מחירון העלמת נימים

 

הסרת נימים בפנים: 1500-2500 ש"ח (סדרת טיפולים)

 

הסרת נימים ברגליים: 3000-7000 ש"ח (סדרת טיפולים)

טופ לייזר 1-700-700-516

כל הזכויות שייכות לטופ לייזר 2020

:באישור