טיפול בפיגמנטציה

מהם כתמי פיגמנטציה ואיך הם נוצרים?

כתמי פיגמנטציה הם כתמי עור הנוצרים כתוצאה משינוי בפיגמנטים של העור. כתמים אלו מופיעים על עור הפנים, הידיים, המחשוף וגם במקומות אחרים, והם תוצרי לוואי של פעולות המערכת ההורמונלית, גנטיקה או היחשפות לשמש.

חשיפה לשמש מגרה את המלנין שהוא הפיגמנט האחראי על צבע העור, לייצר יותר פיגמנט. תופעת הפיגמנטציה היא תופעה בה מדובר בריכוז לא אחיד של הפיגמנטים שמצטברים באופן אקראי כתוצאה מייצור מוגבר של מלנין.

דרכי הטיפול היעילים ביותר להסרת כתמי פיגמנטציה

כאמור, טיפול בפיגמנטציה באמצעות לייזר הוא בין הטיפולים היעילים ביותר כיום של הסרת כתמי פיגמנטציה, כאשר הטיפול הפופלרי ביותר הוא טיפול בפיגמנטציה בפנים. הלייזר מפרק את הכתם לגורמים וע"י כך הפיגמנט נשטף כך שלא נעשה נזק לעור. חשוב לציין, שהטכנולוגיה שאנו משתמשים בה בקליניקת טופ לייזר היא הטובה ביותר להסרת כתמי פיגמנטציה בלייזר, כתמי לידה, ונקודות חן. טכנולוגיית הND:YAG - של QX-MAX FOTONA היא המכונה היחידה שאינה יכולה לגרום כל שינוי במרקם העור, זאת בעקבות פיתוח הטכנולוגיה ביחידות של NANOSECOND (אחד חלקי מיליארד השנייה) כך שניתן לעבוד באזורים הרגישים ביותר, כגון: אזורים שמתחת לעיניים ובכל אזור רגיש אחר, ללא שום שינוי במרקם העור, וזאת בהתחייבות.

צרו קשר - המרכז להסרת קעקועים

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה
טלפון ראשי לפגישת יעוץ: 1-700-700-516
דואר אלקטרוני: toptopla0@gmail.com

רחוב זבוטינסקי 129 רמת גן, .בניין גרונר,קומת עסקים.
מול משטרת ר"ג.
( חנייה חופשית בצמוד למרפאה ברחוב רש"י)